Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 23, 2018

Юлія Тимошенко прагне дочасних виборів

Автор:

|

Червень 13, 2016

|

Рубрика:

Юлія Тимошенко прагне дочасних виборів

Тимошенко

У Києві 13 червня лідер партії «Батьківщина» виступила на брифінгу, щоб поділитися враженнями від засідання погоджувальної ради парламентських фракцій і груп. Зокрема, вона сказала: «Я хочу зараз звернутися до всіх українців, що єдиний шлях і єдина можливість позбутися від корумпованого парламентської більшості, яка сьогодні обслуговує клани, обслуговує корупцію вищих посадових осіб в Україні, – це провести дострокові парламентські вибори».

Як бачимо, звичний захід інформування журналістів Юлія Тимошенко фактично використала, щоб оголосити звернення до народу. Насторожує і термін «корумпована парламентська більшість». Це рівнозначне оголошенню війни. І найголовніше: непримиренна опозиціонерка заявила, що дочасні вибори є зараз єдиним мирним конституційним шляхом, і водночас закликала людей чинити тиск на вищих посадових осіб, щоб змусити їх прийняти рішення про такі вибори.

Безперечно, «Батьківщині» дострокові вибори вигідні. Адже вона зараз очолює рейтинги електоральних симпатій. Але це розуміє і партія влади, а тому буде намагатися уникнути сумної для себе перспективи опинитися у меншості. Щоб мобілізувати народ, потрібно розпочати масштабну пропагандистську кампанію. У Юлії Тимошенко є досвід проведення аж двох масових загальнодержавних акцій – «За Україну без Кучми!» і «Повстань, Україно!». Але чи наважиться вона на щось подібне в нинішніх умовах?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...