Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, May. 26, 2018

Ярош вийшов із ПС

Автор:

|

Грудень 31, 2015

|

Рубрика:

Ярош вийшов із ПС
Дмитро Ярош

Дмитро Ярош

Дмитро Ярош, колишній провідник «Правого сектора» (ПС) і народний депутат України, заявив про свій вихід із організації. «Я разом із моєю командою виходжу з національно-визвольного руху «Правий сектор». Ми ініціюємо створення нового громадсько-політичного руху, установчий з’їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розбудовою, концепцією діяльності, програмовими засадами», — заявив політик.
Він також оголосив, що п’ятий і восьмий батальйони Добровольчого українського корпусу (ДУК) і медичний батальйон «Госпітальєри» реорганізовуються у Добровольчу українську армію, яка буде однією зі структур створюваного нового руху. «ДУК, який захищав Піски, аеропорт, Широкине, Савур-могилу, створив медичний батальйон «Госпітальєри», бійці якого врятували тисячі життів. Він має рости та розвиватися далі, перейти на якісно новий рівень. Ми продовжуємо воювати на фронті проти зовнішнього аґресора та працювати на розбудову нашої держави в тилу», — наголосив п. Ярош.
Щодо ПС він зазначив, що рух виник «як революційна структура під час революції та заради революції». «Ця революція не була закінчена, й її завершення — створення Української самостійної соборної держави — з незалежних від нас причин, головною серед яких є війна з російським аґресором, відклалося у часі. Тому вважаю, що станом на сьогодні ПС як революційна структура виконав свою місію, і виконав її по повній», — зазначив політик.
«Зараз настав час зосередитися на державотворчих речах. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузько-функціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об’єднати всіх патріотів України. Без радикалізму на межі з маргінесом, але й без ліберальної демагогії», — наголосив п. Ярош.
«Наше завдання — двоєдине: зберегти існуючу державу як плацдарм для здобуття національної державності, і провести у ній революційні зміни, які забезпечать українському народові свободу, справедливість і добробут», — зазначив екс-керівник ПС.
Дмитро Ярош додав, що рух «не відмовляється від революційного шляху, але категорично заперечує псевдореволюційну діяльність, яка загрожує існуванню держави Україна та плямує репутацію патріотів». «Ми опозиційні до чинної влади, але не вважаємо доцільними криваві (і приречені на поразку) бунти проти неї», — зазначив він. Як писав «Міст», п. Ярош зняв зі себе повноваження лідера ПС 11 листопада ц. р.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...