Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Янукович перебрався в Сочі

Автор:

|

Червень 19, 2014

|

Рубрика:

Янукович перебрався в Сочі
Коханка Янковича Любов Полежай

Коханка Янковича Любов Полежай

Олег Мітволь, колишній префект Північного адміністративного округу Москви, заявив, що зараз Янукович перебуває в Сочі. «Він разом із цивільною дружиною Любов’ю Полежай — у Сочі. Чим займається? Завдяки своїй колишній роботі він може собі дозволити не займатися нічим», — додав п. Мітволь.

Батько Любові Полежай Леонід живе в Єнакієвому й про доньку розповідає неохоче. «Я з нею й раніше не спілкувався, навіщо зараз починати? Допомоги ні від неї, ні від інших доньок не було ніякої», — сказав п. Леонід. Не має звісток від колишнього президента і його сестра Лідія, котра працює двірником. «Раніше допомагав. Але так, аби зателефонувати — давно це було. А відтоді, як поїхав, ми взагалі про нього нічого не знаємо», — розповіла Лідія Федорівна.
А тим часом, Янукович утратив довіру до Путіна й почав шукати притулку в Білорусі. Про це інформує Мустафа Найєм, посилаючись на власні джерела. За словами журналіста, минулого тижня син екс-президента Віктор телефонував із цього приводу білоруському президенту й сказав, що боїться, що його батько може стати розмінною монетою в політичному діалозі між Києвом і Москвою й що нібито існує ймовірність того, що внаслідок багатосторонніх домовленостей колишнього президента видадуть офіційній владі України.
«У відповідь Олександр Лукашенко дав зрозуміти, що Янукович повинен повернутися в Україну, але, якщо він захоче переїхати до Білорусі, то отримає там притулок», — пише п. Найєм.
Янукович-молодший також нібито сказав Лукашенку, що в разі позитивного розвитку ситуації його батько може очолити Новоросію, до складу якої повинні ввійти Луганська та Донецька області.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply