Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

Янукович не виконує зобов’язань

Автор:

|

Березень 14, 2013

|

Рубрика:

Янукович не виконує зобов’язань

Президент України досі не затвердив порядку виконання рекомендацій Європейського Союзу (ЄС) щодо умов підписання Угоди про асоціацію з Україною. Таким чином, Віктор Янукович затягнув виконання ще одного зобов’язання перед ЄС.

Нагадаємо, що під час саміту Україна-ЄС керівник української держави пообіцяв підписати указ, який зобов’язує всі органи влади виконувати рекомендації Брюсселя. У документі планувалося врахувати ключові вимоги «списку Фюле» — переліку індикаторів готовності Києва до підписання угоди.
Джерело в дипломатичних колах уточнило, що йшлося про необхідність підписання документа в якнайкоротший термін — не пізніше тижня, що минув, і його відсутність дотепер «є підставою для занепокоєння».
Ще один інформатор уточнив, що проект указу був готовий уже в лютому, однак потім «застряг» на узгодженні в підрозділах Адміністрації президента (АП) і Кабінету Міністрів, куди його було передано на візування. Крім того, із секретаріату уряду нібито надходили негативні сигнали щодо перспектив його затвердження.
Брюссель уже висловив стурбованість цим питанням. 6 березня Ян Томбінський, голова представництва ЄС в Україні, провів зустріч із радником президента Андрієм Гончаруком, який запевнив європейського дипломата, що документ буде підписано. «Томбінський за підсумками зустрічі був налаштований дуже оптимістично», — повідомило джерело.
При цьому в АП запевнили, що Віктор Янукович не відмовляєтьс від обіцянок я. «Документ проходить останні погодження. Цілком можливо, що він буде підписаний і оприлюднений наприкінці цього тижня. Передбачається, що це буде великий, всеохоплюючий документ. Швидше за все, його буде видано не як указ, а як розпорядження президента», — зазначив представник АП. На його думку, зміна запланованого юридичного статусу документа не позначиться на його значущості — президентські розпорядження, як і укази, є обов’язковими для виконання.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...