Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 20, 2019

Як заблокувати кримські порти?

Автор:

|

Грудень 24, 2014

|

Рубрика:

Як заблокувати кримські порти?

Керченський порт

Європейське бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) знайшло спосіб заблокувати кримські порти, які не потрапили під санкції Європейського Союзу (ЄС). Про це повідомив Андрій Клименко, активіст «Майдану закордонних справ» і редактор видання BlackSeaNews. Він розповів, що «таке рішення ще більше вплине на політику морських страхових компаній, які взагалі відмовляться страхувати рейси в Крим».

Активіст написав у Facebook, що ВООЗ офіційним листом поінформувала про вилучення портів Керчі, Севастополя, Феодосії, Ялти та Євпаторії з переліку уповноважених портів міжнародних медико-санітарних правил. «Таким чином, усі документи морських суден — медичні документи (санітарні свідоцтва, свідоцтва про звільнення судна від санітарного контролю, свідоцтва про проходження судном санітарного контролю), які оформляються санітарно-карантинними відділами портів Євпаторія, Севастополь, Ялта, Феодосія, Керч, після 15 травня 2014 року вважаються недійсними та підлягають вилученню», — зазначив він.
На практиці це означатиме, що пароплав, який зайшов у окупований Крим, не приймуть за цією ознакою в наступному порту іншої країни, оскільки він не матиме легітимної медично-санітарної довідки з попереднього порту, пише активіст. Водночас варто зауважити, що наразі не зрозуміло, чи може корабель зайти з Криму в російський порт та поновити таким чином «чистоту» санітарної книжки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...