Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 14, 2019

Як обійти вето РФ

Автор:

|

Вересень 03, 2015

|

Рубрика:

Як обійти вето РФ
Павло Клімкін

Павло Клімкін

Україна й Організація Об’єднаних Націй (ООН) знайшли компроміс, щоб обійти вето Російської Федерації (РФ) з трибуналу через збитий на Донбасі малайзійський літак рейсу MH17. Про це розповів Павло Клімкін, міністр закордонних справ України. «У нас є можливість створити трибунал шляхом угоди між п’ятьма країнами й у нас є ідеї. Гадаю, що це буде дієвий механізм. Ми зможемо використовувати можливості національної юрисдикції. Це буде новий прецедент. Будемо шукати нові методи, щоб притягнути винних до відповідальності, можемо поєднати кілька варіантів», — заявив п. Клімкін.
За його словами, Росію можуть найближчим часом позбавити права вето в Раді безпеки ООН й Україна буде цьому сприяти. «Продовжують тиснути на РФ, її вже викинули з вищої ліґи, хоча пропаганда Росії фантазує на тему величі країни», — зазначив міністр.
Раніше Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України, заявляв, що міжнародний трибунал із розслідування катастрофи малазійського Boeing 777 буде створений або на засіданні Генеральної асамблеї ООН, або шляхом підписання міждержавного договору.
Як писав «Міст», 29 липня ц. р. РФ на засіданні Ради безпеки ООН застосувала вето на резолюцію зі створення міжнародного трибуналу щодо розслідування за фактом збиття літака «Малайзійських авіаліній» рейсу MH17 над територією України 17 липня 2014 року та загибелі 298 людей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply