Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

«Визволитель» із минулого

Автор:

|

Серпень 27, 2015

|

Рубрика:

«Визволитель» із минулого

Володимир Олійник

Створений колишніми соратниками Януковича «Комітет порятунку України», який позиціонує себе як український «тіньовий уряд», хоче провести «мирну революцію в Україні», визнати Крим російським і дати незалежність Донбасу. Про це розповів Володимир Олійник, автор «диктаторських законів 16 січня», екс-реґіонал, котрий називає себе «президентом України у вигнанні».
«Люди піднімуться, іншого варіанту немає. Але Київ знищив лідерів, і тепер вони з’являться ззовні. Коли хоча б одне місто підніметься, я відразу буду там із людьми, і ми почнемо розвивати наступ проти банди по інших містах. Зміна режиму пройде демократичним шляхом, без крові. Тільки прийдемо до влади — розкриємо таємницю отруєння Ющенка при примусовому отриманні аналізів, ще розкриємо вбивства на Майдані та підпал в Одесі зі залученням міжнародних і європейських груп. Ось тоді українці протверезіють», — пообіцяв Олійник.
Після приходу до влади екс-реґіонал обіцяє визнати анексію Криму. «Втратили через злочинну владу», — пояснив свою позицію він. Крім того, втікач готовий зупинити Антитерористичну операцію та поїхати домовлятися з ватажками сепаратистів. Олійник хоче провести бажану Кремлем федералізацію, а в Донбасі поставити питання про незалежність на голосування — якщо жителі реґіону проголосують за відділення, Олійник обіцяє їх відпустити.
За словами близького до Кремля джерела, ідея «Комітету порятунку» спочатку належала екс-прем’єру України Миколі Азарову та його оточенню. Втім, проект вони все ж погодили з російським керівництвом. Інформатор вважає, що при всіх сподіваннях колишніх «реґіоналів» на повернення в українську владу, Москва реально в таку можливість не вірить і використовує комітет швидше як пропагандистський інструмент в інформаційній війні. Позаяк сама ідея комітету суперечить Мінським угодам, Кремль офіційно заперечує свою причетність до нього.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply