Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Вимога негайно звільнити Тимошенко

Автор:

|

Жовтень 18, 2012

|

Рубрика:

Вимога негайно звільнити Тимошенко

Сполучені Штати Америки вимагають негайно звільнити екс-прем’єра України, лідера української опозиції Юлію Тимошенко, заявила Гіларі Клінтон, державний секретар США. «Наша позиція залишається незмінною: Вас повинні негайно та беззастережно звільнити, так само як і інших колишніх членів Вашого уряду. Дуже шкода, що політично мотивовані переслідування підривають прогрес демократії, якого прагнуть українці, а також відносини зі Сполученими Штатами», — ідеться в листі п. Клінтон до п. Тимошенко.

«Сполучені Штати продовжують хвилюватися через судовий процес над Вами й Ваше ув’язнення, я особисто висловлювала стурбованість із цього приводу президентові Януковичу й іншим українським високопосадовцям», — наголосила держсекретар, зазначивши, що уважно стежить за справою Юлії Тимошенко, тому їй «було приємно особисто отримати інформацію від Вашої доньки Євгенії під час її візиту до Вашинґтона раніше цього року».
Гіларі Клінтон також запевнила, що США підтримують демократичні прагнення українського народу й уважно стежать за ситуацією у зв’язку з майбутніми парламентськими виборами 28 жовтня. «Мої візити в Україну переконали мене, що Ваш народ хоче сучасної демократії, у якій його права поважатимуть, а голоси будуть чути. Будь ласка, будьте певні, що Сполучені Штати залишаються відданими ідеї допомоги Україні на шляху досягнення цієї гідної мети», — написала чиновник. Лист було надіслано 11 жовтня, у день річниці ухвалення вироку п. Тимошенко в газовій справі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply