Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

ВРУ перекриває АРК кисень

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

ВРУ перекриває АРК кисень

Сергій Аксьонов

Верховна Рада України (ВРУ) прийняла в другому читанні закон про Автономну Республіку Крим (АРК) як тимчасово окуповану територію. За Закон «Про правовий режим забезпечення прав і свобод громадян на окупованих територіях України» проголосувало 228 народних депутатів.

Документ, зокрема, встановлює на території півострова особливий правовий режим, а також визначає особливості діяльності державних органів, підприємств, установ і організацій. Закон передбачає, що тимчасово окупована територія є невід’ємною частиною території України й на неї поширюється українське законодавство, однак відповідальність за порушення прав людини на ній покладається на Російську Федерацію (РФ).
«Відшкодування матеріальних збитків, завданих унаслідок окупації юридичним і фізичним особам – громадянам України в повному обсязі покладається на РФ як на державу, яка здійснює окупацію», — ідеться в пояснювальній записці до законопроекту.
На тимчасово окупованій території забороняється будь-яка господарська діяльність, що підлягає держрегулюванню (ліцензування, отримання дозвільних документів, сертифікація тощо), ввезення та/або вивезення товарів військового призначення, організація залізничних, автомобільних, морських, річкових, поромних і повітряних перевезень. Також не дозволено користування державними ресурсами, у тому числі природними, фінансовими та кредитними, здійснення грошових переказів, а також фінансування або інше сприяння вказаній вище діяльності. Господарська діяльність допускається у випадках, якщо вона не суперечить державним інтересам України, мирному врегулюванню конфлікту, деокупації чи гуманітарним намірам. «Колабораційна діяльність, тобто умисна, добровільна співпраця в будь-якій формі з окупаційною державою або її представниками на шкоду державним інтересам України, вважається державною зрадою й тягне за собою карну відповідальність», — наголошено в документі.

До слова
Сергій Аксьонов, виконувач обов’язків губернатора анексованого Росією Криму, поділився расистськими думками у своєму Twitter. «Надійшла пропозиція щодо приєднання США до Росії. Обаму відправити в московський зоопарк. Нехай сидить серед мавп. Прийнято», — таким є текст повідомлення так званої офіційної особи РФ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply