Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

Власенка позбавили мандата

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Власенка позбавили мандата

Суд позбавив депутатських повноважень Сергія Власенка, народного депутата від об’єднаної опозиції «Батьківщина» й захисника екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Це підтвердив інший нардеп від «Батьківщини» Володимир Ар’єв. «Здається, продажні суди та судді остаточно замінюють волю тисяч виборців. Ситуація з Власенком — не жарт. Інша річ, що для остаточного позбавлення мандата потрібно 226 голосів у Верховній Раді (ВРУ), але тенденція — тривожна. Банда пішла по «бєспрєдєлу», — написав він на своїй сторінці у Facebook. Однак не уточнив, який саме суд і коли ухвалив таке рішення та чи можна його оскаржити.

Сам Сергій Власенко на телефонні дзвінки не відповідає. Ще 22 лютого правник повідомив, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво, аби не було підстав для яких-небудь «політичних інсинуацій». Він зазначив, що, згідно із чинним законодавством, право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подачі заяви, однак це не позбавляє його права продовжувати бути захисником Юлії Тимошенко.
Юрист розповів, що депутат фракції Партії реґіонів Володимир Мисик 19 лютого написав подання керівництву ВРУ з вимогою звернутися до Вищого адміністративного суду, щоби той позбавив п. Власенка депутатських повноважень. Пан Мисик мотивує свої дії тим, що «будучи народним депутатом, Сергій Власенко суміщає свою діяльність із адвокатською працею». Також «реґіонал» зазначив, що п. Власенко «допущений до всіх справ Ю. Тимошенко в ролі її адвоката». Сергій Власенко неодноразово наголошував, що є не адвокатом, а захисником Тимошенко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...