Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Візит американського дипломата

Автор:

|

Червень 18, 2015

|

Рубрика:

Візит американського дипломата

Саманта Павер

Саманта Павер, представник США в Організації Об’єднаних Націй (ООН), 10 червня ц. р. прибула в Україну з метою сприяти відкриттю офісу ООН для підтримки «мінських домовленостей». Свій візит вона розпочала з відвідин майдану Незалежності в Києві, щоби вшанувати пам’ять героїв «Небесної сотні». Потім зустрілася з Президентом України та відвідала переселенців зі сходу країни. Саманта Павер прогулювалася центром Києва без охорони, й її можна було вільно сфотографувати.
А 11 червня посол США при ООН зустрілася із журналістами. Вона заявила, що важливим завданням для України наразі є не лише відбити аґресію Росії, але й провести реформи, і саме на ці напрямки зорієнтована допомога Америки.
«Ви боретеся у двох битвах водночас. З одного боку, ви відбиваєте російську аґресію, з іншого — намагаєтеся реформувати інституції, які, по суті, були привласнені протягом десятиліть. Ці виклики є несказанними», — зазначила Саманта Павер. При цьому, наголосила вона, для США важливо переконатися, що пакет реформ в Україні дає свої результати.
Відповідаючи на запитання про ймовірність надання США зброї Україні, дипломат нагадала позицію Вашинґтона, яка полягає у тому, що вирішення конфлікту на сході української держави є дипломатичним, а не військовим.
«США надали величезну кількість оборонної нелетальної допомоги: панцерні «Хамві», радари тощо. Надання безпекової допомоги відбувається поряд зі значними інвестиціями, які ми робимо в економіку України, зокрема для боротьби з корупцією», — підкреслила вона.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply