Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 21, 2020

Віталій Касько увійшов у правління Transparency International

Автор:

|

Травень 05, 2016

|

Рубрика:

Віталій Касько увійшов у правління Transparency International
Віталій Касько

Віталій Касько

Правління «Transparency International Україна» (ТІ) обрало Віталія Каська, колишнього заступника генерального прокурора України, п’ятим членом правління організації на термін повноважень діючого складу правління — до кінця жовтня ц. р. «Ключовим аргументом на підтримку кандидатури п. Каська стали його високі професійні якості та величезний досвід у розслідуванні справ, пов’язаних із корупційними злочинами Януковича та його поплічників і поверненням корупційних активів», — зазначив Андрій Марусов, голова правління TI. За його словами, доєднання п. Каська до правління значно посилить здатність TI у досягненні стратегічних завдань організації.
Як писав «Міст», Віталія Каська підозрюють у шахрайстві та підробці документів. На думку слідчих, він нібито отримав дві службові квартири, а потім їх приватизував. Також правника підозрюють у перевищенні службових повноважень. Сам фігурант ці карні провадження називає помстою за розслідування справи «діамантових прокурорів».
Після цього ТІ оприлюднила доповідь, в який йдеться, що Янукович отримав громадянство РФ. Крім нього, за даними організації, російський паспорт отримав і Микола Азаров. «Чисельні факти свідчать про те, що Янукович та Азаров отримали російське громадянство та перебувають під захистом держави», — йдеться в документі. При цьому обумовлюється, що колишній прем’єр-міністр готовий повернутися в українську політику, «навіть якщо доведеться відмовитися від паспорта РФ».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply