Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

Вікторія Нуланд і Костянтин Єлісєєв обговорили мінські угоди

Автор:

|

Червень 30, 2016

|

Рубрика:

Вікторія Нуланд і Костянтин Єлісєєв обговорили мінські угоди
Вікторія Нуланд

Вікторія Нуланд

Костянтин Єлісєєв, заступник голови Адміністрації Президента України, та Вікторія Нуланд, помічник державного секретаря США з питань Європи й Євразії, на минулому тижні обговорили в Києві стан імплементації мінських домовленостей.
Особлива увага була приділена питанням забезпечення виконання безпекових положень, передусім забезпечення сталого та реального припинення вогню, виведення російських військ і техніки, припинення постачання російського озброєння та військ через тимчасово неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону. Співрозмовники скоординували підходи щодо подальших кроків, спрямованих на досягнення сталого миру на Донбасі. Костянтин Єлісєєв та Вікторія Нуланд підтвердили безальтернативність політико-дипломатичного шляху деокупації Донбасу та повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України. Після цього американська гостя відбула в Москву.
Візити п. Вікторії Нуланд до української та російської столиць відбулися в продовження перемовин щодо просування повної імплементації «Мінська». Про це зазначив Джон Кірбі, речник Державного департаменту США. «Сполучені Штати хочуть бачити повне виконання мінських домовленостей якнайскоріше. Це сприятиме миру та безпеці в Україні, це буде добре для відносин між Російською Федерацією (РФ) та Україною, а також для відносин США та союзників із РФ, якщо ми зможемо просуватися в цьому питанні», — зазначив він.
Однак Роман Безсмертний, Надзвичайний і Повноважний Посол України, переконаний, що найближчим часом Україна повинна зміцнювати власну обороноздатність і шукати реґіональний союз, а до виборів у США очікувати змін у перемовному процесі щодо вирішення ситуації на Донбасі не варто. «Можу розчарувати тих, хто чекає швидких рішень і дій. До зміни адміністрації в США очікувати карколомних дій у мінському процесі годі. Нам треба думати про механізми взаємодії з системою безпеки НАТО, тому що відповіді на це питання зараз немає, а воно має перейти в абсолютно конструктивне русло», — зазначив він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...