Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Від РФ треба відгородитися стіною

Автор:

|

Червень 19, 2014

|

Рубрика:

Від РФ треба відгородитися стіною
План Великої української стіни

План Великої української стіни

Ігор Коломойський, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ДОДА), запропонував Петру Порошенку побудувати укріплену стіну вздовж кордону з Російською Федерацією (РФ) на території Донецької, Луганської та Харківської областей. Інженерний проект і техніко-економічне обґрунтування ДОДА передала на затвердження до Адміністрації Президента. За словами п. Коломойського, «мирну Фінляндію від Сталіна врятувала лінія Маннергейма». На думку губернатора, таку лінію має побудувати й Україна, щоби захиститися від Путіна.

Проект передбачає встановлення суцільного металевого паркану з надміцної сталі з колючим дротом. Підходи до нього повинні перегороджуватися ровами та колючим дротом як із російського, так і з українського боку, щоби виключити доступ до паркану мирних жителів і тварин. Ширина і глибина ровів повинні забезпечити їх недоступність для автотранспорту та бронетехніки.
Закритий для проникнення випадкових людей простір між ровами та парканами має бути повністю замінований сигнальними та протипіхотними мінами. Також металевою огорожею може бути пропущений електричний струм. За наявності таких капітальних споруд Збройні сили України зможуть ефективно відсікти терористів від їхніх російських баз і зупинити приплив найманців, зброї та боєприпасів через український кордон.
Вартість спорудження металевої огорожі протяжністю 1 920 км уздовж державного кордону складе близько 50 млн EUR. Загальна вартість інженерних робіт зі створення такої стіни становитиме не більш ніж 100 млн EUR. Усі роботи буде здійснено силами українських підприємств. Фонд «Дніпро-1» готовий виконати весь обсяг зазначених робіт і побудувати укріплену лінію державного кордону на території трьох областей протягом п’яти-шести місяців. Увечері 16 червня Рада з національної безпеки й оборони схвалила рішення будувати стіну на кордоні з РФ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply