Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Вічний мир і дружба

Автор:

|

Червень 27, 2013

|

Рубрика:

Вічний мир і дружба

Лідери трьох провідних опозиційних партій України — Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк і Віталій Кличко — поважають думку один одного й ніколи не посваряться. Таку впевненість висловив Арсеній Яценюк, лідер парламентської фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Зокрема, п. Яценюк зазначив, що з розумінням поставився до відмови п. Тягнибока й п. Кличка піти на зустріч із Віктором Януковичем. «Я поважаю позицію своїх політичних партнерів не йти до президента», — сказав політик. Водночас він запевнив, що лідери партій «Свобода» й УДАР також не мали нічого проти його візиту до глави держави. «Вони поважають також мою позицію: прийти до Януковича та висунути також ці всі вимоги», — наголосив п. Яценюк.
Нардеп переконаний, що їхні шляхи з п. Тягнибоком та п. Кличком ніколи не розійдуться. «Якщо адміністрація Януковича планує нас розсварити, то цього ніколи не відбудеться», — додав Арсеній Яценюк.
Нагадаємо, що 19 червня п. Яценюк разом із депутатами своєї фракції прийшов на зустріч президента Януковича з лідерами парламентських фракцій і головою Верховної Ради. Однак рядових депутатів не пустили за стіл до президента. Водночас, Олег Тягнибок і Віталій Кличко не побажали піти до президента – вони чекають, доки він сам до них прийде.
Між тим, така напівпасивна позиція п. Кличка приносить йому політичні дивіденди. Таку думку висловив Володимир Фесенко, директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента». «Ця напівпасивна позиція дає йому рейтинґове зростання», — стверджує політолог.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply