Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Вадим Колесніченко проривався на літак без паспорта

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Вадим Колесніченко проривався на літак без паспорта

Уранці 2 березня в аеропорту «Жуляни» «регіонала» Вадима Колесніченка не пускали на посадку на рейс до Сімферополя через те, що нардеп не зміг надати паспорт громадянина України. Відео, на якому член Партії реґіонів (ПР) у грубій формі звертається до працівниці авіакомпанії, виклали українські онлайн-видання. Воно вже набуло шаленої популярності в Інтернеті. Сам «регіонал» стверджує, що поводився з персоналом летовища чемно, і вже написав на службовця авіакомпанії заяву в правоохоронні органи.

Депутат Колесніченко розповів, що 2 березня, о 6.25, прибув в аеропорт «Жуляни» для вильоту за маршрутом Київ-Сімферополь рейсом компанії Air-Onix із метою проведення депутатського прийому громадян у своєму виборчому окрузі в Севастополі. «На стійці реєстрації я пред’явив своє депутатське посвідчення, за яким узяв безкоштовний квиток у авіакасі. У зв’язку із цим необхідно пояснити, що всі народні депутати України отримують пільгові квитки економ-класу на перельоти по Україні. Під час отримання квитка в касі в обов’язковому порядку залишається ксерокопія посвідчення з підписом депутата, а у квитку вказуються не паспортні дані, а номер депутатського посвідчення. Під час посадки на потяги, пароплави, автобуси чи літаки пред’являється депутатське посвідчення як документ, за яким одержано проїзний квиток», — зазначив депутат.
Однак у Жулянах працівниця за стійкою реєстрації зажадала від нього показати паспорт громадянина України. «Спочатку я подумав, що це жарт: від 2006 року, від часу обрання народним депутатом, ніколи при реєстрації на внутрішній рейс у мене не питали про паспорт», — стверджує п. Колесніченко.
Тим часом представники правоохоронних органів не вбачають карного правопорушення з боку працівників київського аеропорту під час інциденту, що стався при реєстрації та оформленні на посадку в літак пасажира — народного депутата України від Партії реґіонів Вадима Колесніченка. «Його заяву внесено до журналу обліку правопорушень Солом’янського районного управління міліції міста Києва. Але не до Єдиного державного реєстру, оскільки зараз у цьому інциденті не бачиться якогось карного правопорушення», — зазначили правоохоронці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...