Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

В Італії затримали екс-депутата Маркова

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

В Італії затримали екс-депутата Маркова

Ігор Марков

В Італії співробітники Інтерполу заарештували Ігоря Маркова, колишнього депутата Верховної Ради України (ВРУ) та лідера партії «Родина». Колишній депутат був затриманий на одному з курортів країни. У грудні 2014 року МВС оголосило п. Маркова в розшук. Він підозрюється у хуліганстві з нанесенням тілесних ушкоджень. У жовтні 2013-го міліція затримала п. Маркова за підозрою в організації побиття учасників мітинґу в Одесі 2007 року. МВС зазначає, що йдеться про події 2007 року, коли біля Одеської обласної державної адміністрації відбувалися пікети націоналістів проти встановлення в місті пам’ятника Катерині II. У лютому 2014-го ВРУ під керівництвом Олександра Турчинова повернула мандат Ігорю Маркову, а Приморський суд Одеси звільнив його з-під варти.
Генеральна прокуратура підтвердила затримання лідера партії «Родина» та готує документи на його екстрадицію. Востаннє Ігор Марков з’являвся публічно в Москві 3 серпня ц. р. на прес-конференції Миколи Азарова, прем’єр-міністра України часів Януковича, з приводу створення «Комітету порятунку України».
14 червня італійський суд відмовив в екстрадиції п. Маркова. Своє рішення суддя мотивував тим, що в основі вимоги української влади лежить політичне переслідування.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply