Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 21, 2019

Усі прагнуть у парламент

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Усі прагнуть у парламент

Дмитро Табачник, міністр освіти й науки, молоді та спорту України, написав заяву про відставку у зв’язку з обранням народним депутатом. Відповідаючи на запитання журналістів щодо того, працюватиме він у парламенті чи в уряді та чи подав він документи до Центральної виборчої комісії на реєстрацію його народним депутатом, п. Табачник сказав: «Подав, згідно із чинним законодавством, у визначені законом терміни. Поки що чекатиму на рішення президента».

Радниця президента Ганна Герман, керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації президента, також подала заяву про звільнення, щоби перейти на роботу у Верховну Раду (ВРУ).
«Це скликання парламенту буде дуже цікавим, непрості люди там працюватимуть. І в цьому парламенті, я впевнена, буде вирішуватися доля країни. Гадаю, що моя робота у ВРУ принесе більше користі», — заявила п. Герман. За її словами, вона обрала найбільш важкі сфери роботи — права людини та питання європейської інтеграції.
«Дотримуючись відомого вислову, що на найскладніших дорогах не зустрінеш конкурентів, я обрала роботу в цих галузях», — пояснила свій вибір чиновниця. Її бажання президент уже задовольнив.
Нагадаємо, що народними депутатами також вирішили стати прем’єр-міністра Микола Азаров, віце-прем’єри Сергій Тігіпко та Борис Колесніков, міністр економіки й торгівлі Петро Порошенко, міністр юстиції Олександр Лавринович, міністр реґіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександр Близнюк і міністр із надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...