Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 18, 2020

Україну вилучили зі списку головних «піратів»

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

Україну вилучили зі списку головних «піратів»

Євген Перебийніс

Міністерство закордонних справ (МЗС) України заявило, що США виключили Україну зі списку основних порушників інтелектуальної власності. Про це повідомив Євген Перебийніс директор департаменту інформаційної політики МЗС. «30 квітня офіс торговельного представника США опублікував спеціальну доповідь «301» щодо стану захисту прав інтелектуальної власності в різних країнах світу, у тому числі в Україні», — сказав п. Перебийніс.

За його словами, «офіс торговельного представника США постановив вилучити Україну з нинішньої доповіді, не присвоювати їй якого-небудь статусу й не вживати додаткових заходів». Речник МЗС зазначив, що таке рішення стало своєрідним компромісом із боку США, а також бажанням підтвердити підтримку новому уряду України з удосконалювання захисту інтелектуальної власності в країні.
Як писав «Міст», 2013 року США ініціювали розслідування дій уряду України, унаслідок яких країну визнали одним з основних порушників прав інтелектуальної власності у світі. США наполягає на необхідності прийняття Україною законів щодо запобігання порушень у захисті прав інтелектуальної власності в Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply