Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Україна не виконає рекомендацій ПАРЄ?

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Україна не виконає рекомендацій ПАРЄ?

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) стурбована небажанням України виконувати рекомендації Ради Європи. Про це заявила Марієтта де Пурбе-Лундін, співдоповідач моніторинґового комітету ПАРЄ. «Ми зустрічалися з міністром закордонних справ України, який висловив думку, що, по суті, Україна може робити все, що захоче, і навіть не виконувати ні резолюції, ні рекомендацій комітету (Ради Європи)», — сказала співдоповідач. Вона зазначила, що її «шокував міністр закордонних справ (Костянтин Грищенко) і те, як він це сказав».

За словами Марієтти де Пурбе-Лундін, це було несподіванкою, оскільки на зустрічі з іншими представниками української влади було викладено інше бачення ситуації, що зараз склалася. «Ця розмова затьмарила весь наш візит», — додала співдоповідач моніторинґового комітету ПАРЄ.

Як відомо, Парламентська асамблея Ради Європи закликала Віктора Януковича розглянути всі можливі засоби, щоби звільнити екс-прем’єра Юлію Тимошенко й інших членів колишнього уряду, а також дозволити їм брати участь у майбутніх парламентських виборах. Асамблея також закликала українську владу «швидко змінити ці дві статті (статті Кримінального кодексу, за якими засуджено п. Тимо­шенко) згідно зі стандартами Ради Європи та зняти звинувачення з колишніх посадових осіб уряду». Така поправка до резолюції «Функціонування демократичних інститутів в Україні» була підтримана 26 січня 2012 року в Страсбурзі під час голосування.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...