Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 17, 2018

У СБУ забрали «В’язницю на Лонцького»

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

У СБУ забрали «В’язницю  на Лонцького»

Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження «Деякі питання Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «В’язниця на Лонцького». Про це повідомили в Департаменті інформації та комунікацій із громадськістю секретаріату КМУ. Документ датований 12 жовтня 2011 року. Згідно з розпорядженням, Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «В’язниця на Лонцького» у Львові переходить зі сфери управління СБУ в підпорядкування Міністерства культури.

«Прийняти пропозицію Служби безпеки й Міністерства культури про передачу Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «В’язниця на Лонцького» та будівлі загальною площею 1369,1 кв. м на вул. Степана Бандери, 1 у м. Львові до сфери управління зазначеного Міністерства», — ідеться в документі.

Розпорядження Кабміну зобов’язує Міністерство внутрішніх справ забезпечити вивільнення приміщень загальною площею 101,9 кв. м на другому поверсі будівлі на вул. Степана Бандери, 1 у м. Львові, де нині розташовується ізолятор тимчасового утримання Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Львівській області, по завершенні будівництва нового приміщення для ізолятора.

У пункті 4 документа зазначається: «Скасувати як таке, що не було реалізоване, розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2010 р. № 223 «Про передачу цілісного майнового комплексу Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «В’язниця на Лонцького» до сфери управління Українського інституту національної пам’яті».

Софія Гензьора

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...