Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

У Римі вивісили портрет Тимошенко

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

У Римі вивісили портрет Тимошенко

У столиці Італії, на фасаді одного з будинків Капітолійського пагорба, 27 листопада було вивішено портрет ув’язненого українського екс-прем’єра з написом «Свободу для Юлії Тимошенко» на знак солідарності та підтримки лідера опозиції України. Відповідне рішення одноголосно ухвалила мерія Рима, з огляду на політичну ситуацію та недавні парламентські вибори в Україні. Під час заходу Джанні Аліманно, мер міста, заявив про солідарність із п. Тимошенко та наголосив, що «буде звертатися до мерів столиць країн Європейського Союзу з пропозицією підтримати цю ініціативу Рима».

Микола Томенко, заступник голови Верховної Ради, Арсен Аваков, голова Харківської обласної організації партії «Батьківщина», й Андрій Шевченко, народний депутат від партії «Батьківщина», також узяли участь у церемонії в Римі.
Пан Томенко подякував італійцям за підтримку та висловив сподівання, що «їхня послідовна й жорстка позиція в цьому питанні буде сприяти звільненню Юлії Тимошенко та наданню їй права на повноцінну участь у політичному житті країни, включаючи участь у президентських виборах 2015 року».
«Італійські друзі показали приклад українцям, як потрібно стояти за свободу й справедливість навіть у далеких куточках планети, — зазначив, своєю чергою, п. Шевченко. – У такі моменти пам’ятаєш не слова ворогів, а мовчання друзів. Наші італійські друзі не мовчали, а висловили свою підтримку». Раніше подібною увагою італійської столиці були відзначені лауреат Нобелівської премії миру Аун Сан Су Чжі, італійські судді, загиблі від рук мафії, Джованні Фальконе та Паоло Борселіно й інші діячі.

До слова
Державна пенітенціарна служба України надала доньці Юлії Тимошенко Євгенії дозвіл на триденне побачення з матір’ю. «Окремо роз’яснюємо, що можливості проведення дочасних побачень зі засудженими в умовах стаціонарних установ не передбачено. Проте, за заявою п. Тимошенко, у якій вона просить дозволу на організацію довготермінового побачення з донькою в день свого народження (27 листопада), такий дозвіл був наданий як виняток», — наголошується в повідомленні прес-служби тюремників. Побачення відбулося 26, 27 й 28 листопада безпосередньо в приміщенні медичної палати «Укрзалізниці» в Харкові.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply