Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

У РКЦ у Львові виявили газети з антиукраїнською пропагандою

Автор:

|

Листопад 24, 2016

|

Рубрика:

У РКЦ у Львові виявили газети з антиукраїнською пропагандою

РКЦ

Володимир Гірняк, заступник голови Львівської обласної ради (ЛОР) має намір звернутися до Служби безпеки України з приводу виявлених у приміщенні Російського культурного центру (РКЦ) у Львові примірників газети «Русский вестник» із антиукраїнськими пропагандистськими матеріалами. «Кілька номерів газети виявили працівники ЛОР під час огляду приміщення на Короленка, де поки ще розташовуються російські товариства. Не буду давати експертної оцінки, але як громадянин, проаналізувавши публікації «Русского вестника», я був шокований — це відверта антиукраїнська пропаганда, що продукується буквально за якихось 200 м від облради, — сказав п. Гірняк. — Або возвеличування Сталіна з називанням його «Богом даним нам правителем». Або передруки антиукраїнських статей Бузини. Усе це — «Русский вестник».
Газету «Русский вестник» РКЦ видає у Львові з 1999 року, це — щомісячне видання накладом близько 500 примірників. Ігор Корчевський, один із лідерів російської меншини Львова та художній керівник РКЦ підтвердив, що часопис видається коштом російської общини. Варто зауважити, що частина матеріалів «Русского вестника» відкрито поширюється і на офіційному сайті РКЦ.
Нагадаємо, що раніше Львівська облрада рішенням більшості депутатів вирішила розірвати договір оренди з РКЦ і зобов’язала добровільно звільнити будівлю до 14 листопада. Альбер Астахов, директор РКЦ, назвав це рішення «проявом ксенофобії» та пообіцяв звернутися до суду. РКЦ уже понад 25 років орендує в ЛОР будинок площею 380 кв. м за символічну платню 5 грн на місяць.

Андрій Козлов, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply