Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

У Львові створили «Європейську галицьку асамблею»

Автор:

|

Вересень 25, 2014

|

Рубрика:

У Львові створили «Європейську галицьку асамблею»

Лідери «Європейської галицької асамблеї»

У Львові 19 вересня відбулася презентація громадської організації «Європейська галицька асамблея» — об’єднання громадських активістів з трьох галицьких областей, котрі ставлять за мету перетворити Галичину на взірцевий реґіон країни, що покаже приклад євроінтеграційних сподівань українського народу.

«Ми не приймаємо ніякої політики багатовекторності. Галичина повинна бути в Європейському Союзі», — наголосив Володимир Павлів, голова асамблеї. На його думку, Галичина разом із Буковиною та Закарпаттям має великий досвід перебування у складі Європи, який і потрібно використати, щоб перетворити «наш реґіон на локомотив змін в країні».
Серед гасел Галицької асамблеї — «Європа в Україні починається з Галичини». Організація виступає за те, щоб у Галичині, у містах і селах, відродилося місцеве самоврядування, щоби люди самостійно працювали над своїм майбутнім. Долучатися до відновлення Галичини запршують всіх зацікавлених, зокрема бізнес, місцеві органи влади, галицьку молодь і релігійні організації. «Усім галицьким середовищам ми пропонуємо співпрацю», — зазначив п. Павлів.

Оксана Панчишин, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply