Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 15, 2019

Тривожний соціо-дзвінок для Петра Порошенка

Автор:

|

Травень 26, 2016

|

Рубрика:

Тривожний соціо-дзвінок для Петра Порошенка

Порошенко-2 -foto

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) 26 травня оприлюднив узагальнені підсумки опитування, проведеного в середині місяця на замовлення неназваного клієнта. В українців цікавилися, поміж іншим, і їх ставленням до діяльності влади та кількох недавніх резонансних політичних подій.

У запитанні про головну функцію, яку сьогодні виконують Президент та Уряд, лише неповних 4% погодилися, що вони захищають інтереси простих громадян». І аж 78,5% обрали відповідь «забезпечують умови для збагачення олігархів та можновладців».

Дуже цікавою є реакція на призначення Юрія Луценка генеральним прокурором України. Негативно це сприйняли 59,5% опитаних. Але коли запитання уточнили нагадуванням про те, що новий генпрокурор є президентовим кумом, негативне ставлення зросло до 67.3%

І нарешті щодо інформації про власність Петра Порошенка в офшорних зонах. Чи повинен він через це подати у відставку?  48,6% вважають, що «безумовно, повинен», 17,5% відповіли «скоріше повинен». А разом це становить дві третини опитаних.

Зробили й аналіз відповідей у різних регіонах. Найопозиційнішим виявився південь України. А найбільш вірнопідданими зарекомендувалди себе мешканці західних областей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply