Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Табачник повернув студентам ректора

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Табачник повернув студентам ректора

Дмитро Табачник, міністр освіти та науки України, 2 листопада призначив Михайла Згуровського виконуючим обов’язки ректора Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» (КПІ). Спочатку пан Табачник звільнив пана Згуровського з посади ректора КПІ у зв’язку зі закінченням терміну дії контракту. Однак цим же указом керівник освітнього відомства призначив Михайла Згуровського виконувачем обов’язків ректора КПІ з 2 листопада до заміщення вакантної посади ректора в установленому порядку. Крім того, міністр Табачник установив ректорові Згуровському надбавки до окладу: за складність, напруженість у роботі — обсягом 50 % від окладу за рахунок загального фонду бюджету, за високі показники й досягнення — розміром 50 % від окладу за рахунок спецфонду держбюджету.

27 жовтня ц. р. зустріч міністра освіти з активом студентів КПІ завершилася «усною угодою про перемир’я»: урядовець пообіцяв призначити Михайла Згуровського виконувачем обов’язків ректора до нових виборів керівника навчального закладу.

Нагадаємо, що 26 жовт­ня майже 5 тис. студентів КПІ прийшло до будівлі Міністерства освіти й науки, молоді та спорту (МОН), вимагаючи зустрічі з Дмитром Табачником, однак той так до них і не вийшов. Акція була викликана тим, що вже півтора місяця студентський і трудовий колектив КПІ не можуть отримати офіційної відповіді від МОН, коли буде оголошено конкурс на заміщення посади ректора КПІ й хто очолить навчальний заклад із 1 листопада, коли мала завершитися каденція ректора Михайла Згуровського. Студенти КПІ раніше заявляли про те, що Дмитро Табачник має намір захопити КПІ, тому що конкурсу на посаду ректора досі не оголошено, хоча термін повноважень чинного ректора закінчився 1 листопада, а на попередніх виборах, сім років тому, конкурс було оголошено ще 28 вересня.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply