Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Симоненко закликає повалити український уряд, а суд не хоче забороняти КПУ

Автор:

|

Квітень 02, 2015

|

Рубрика:

Симоненко закликає повалити український уряд, а суд не хоче забороняти КПУ

Петро Симоненко

Петро Симоненко, лідер проросійської Комуністичної партії України (КПУ), котрий і досі залишається в легальному полі, 28 березня ц. р. виступив на пленумі Комуністичної партії Російської Федерації (КПРФ) із вимогою повалення встановленого після Євромайдану державного ладу України. Нагадаємо, що досі політик переховувався в Іспанії.

«Він (Симоненко. — Ред.) переконаний, що неможливо домогтися миру без зміни політичного режиму та встановлення влади трудящих», — сказано в офіційному повідомленні КПРФ. А за словами п. Симоненка, «політичні бої» з українською владою «необхідно вести спільно з російським народом». Й у зв’язку із цим він закликав до створення «бойового антифашистського фронту».
«Владою трудящих» політик, вочевидь, вважає виконання політичних замовлень Кремля на розхитування ситуації всередині України, необхідне для подальшого просування російських окупаційних військ, стверджує Ігор Мосійчук, народний депутат від Радикальної партії України. Він також повідомив, що голова КПУ ввійшов до керівного органу КПРФ — «партії, що відкрито підтримала анексію Криму та сепаратистів». «Як на мене, цього достатньо для арешту Симоненка та суду над ним», — запевняє нардеп. Відповідне депутатське звернення політик готує в Службу безпеки України та Генеральну прокуратуру.
Водночас, Київський окружний адміністративний суд зняв із розгляду позов Міністерства юстиції про заборону діяльності КПУ. «Справу за позовом Міністерства юстиції України до Комуністичної партії України» (щодо заборони діяльності політичної партії), розгляд якої планувався 30 березня ц. р., о 10.30, у Київському окружному адміністративному суді, знято з розгляду», — поінформувало відомство. При цьому в Мін’юсті не уточнили, із яких причин суд у справі КПУ було скасовано.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply