Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Симоненко створив організацію «Лівий марш»

Автор:

|

Червень 04, 2015

|

Рубрика:

Симоненко створив організацію «Лівий марш»
Петро Симоненко

Петро Симоненко

Петро Симоненко, очільник Комуністичної партії України (КПУ), мабуть, змирився з думкою, що його організацію незабаром заборонять, тому поспішив створити нову. 28 травня у Києві відбулися установчі збори всеукраїнської громадської організації «Лівий марш: праця, зарплата, захист». Під час заходу п. Симоненко виступив із доповіддю «За згуртування сил прихильників соціалізму» (не комунізму. — Ред.).
Діяльність організації начебто «буде спрямовано на захист і реалізацію конституційних прав і свобод людини та громадянина, таких як право на працю та заробітну плату, право на соціальний захист, право на свободу думки і слова, на вільне висловлення своїх поглядів і переконань».
Серед головних напрямків діяльності названо «сприяння формуванню та висловленню волі громадян України, котрі дотримуються лівих поглядів на розвиток суспільних процесів, поділяють ідеї соціальної справедливості, виступають за утвердження гуманістичних, демократичних, колективістських засад, верховенства закону».
Також заявлено, що «Лівий марш» домагатиметься запровадження дієвого громадського контролю за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування, а також сприятиме участі громадян у виборах Президента України, до Верховної Ради України, до органів місцевого самоврядування й у виборах їхніх посадових осіб, у загальнодержавних і місцевих референдумах.
Ще одним завданням «Лівого маршу» стане «формування та мобілізація громадської думки щодо протидії незаконним діям органів влади, спрямованим на звуження конституційних прав і свобод людини та громадянина».
До органу управління — центральної колегії «Лівого маршу», а також до центральної ревізійної комісії обрано 127 і 30 осіб, відповідно. Право представляти організацію у правовідносинах із державою й іншими особами та вчиняти дії від імені організації без додаткових повноважень одержали лідери КПУ Петро Симоненко й Адам Мартинюк. Таким чином, на замовлення Кремля було створено ще одну «п’яту колону» в Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply