Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

«Свободівцям» заборонили в’їзд до США?

Автор:

|

Червень 27, 2013

|

Рубрика:

«Свободівцям» заборонили в’їзд до США?

Олегу Тягнибоку й Ігорю Мірошниченкові, народним депутатам України від партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода», заборонили в’їзд до США, повідомила київська газета «Сьогодні», власником якої є найбагатша в Україні Людина Ренат Ахметов. 

За інформацією журналістів, таке рішення Держдепартамент ухвалив іще на початку року. «У листопаді 2012-го Антидифамаційна ліга й низка інших єврейських організацій США розкритикували Гіларі Клінтон за підтримку союзу української опозиції. Але п. Клінтон була прихильницею звільнення п. Тимошенко за будь-яку ціну. Однак після приходу Джона Керрі все змінилося», — повідомив співрозмовник видання.
Варто зазначити, що подібна ініціатива надійшла від Центру Візенталя, однієї з головних єврейських громад США, яка просила заборонити в’їзд у країну українським політикам через прояви антисемітизму з їхнього боку. «Виходячи зі закону про захист приватної інформації посольство не коментує подібних чуток», — відреагували в посольстві США. Однак появу цих санкцій підтвердив Олександр Фельдман, депутат від Партії реґіонів і президент Українського єврейського комітету. «Такі питання обговорювалися на останніх міжнародних конференціях із боротьби з антисемітизмом у Єрусалимі та Берліні», — наголосив він. При цьому Вадим Рабинович, президент Всеукраїнського єврейського конґресу, запевнив, що очікує такого ж рішення від Європи.
«У нас немає такої інформації. Міністерство закордонних справ свідомо дискредитує «Свободу». ВО «Свобода» не є антисемітською партією. Ні мої заяви, ані заяви Олега Тягнибока не були ксенофобськими, і тому заборона на наш в’їзд до США або до будь-якої іншої країни є абсурдом», — заявив п. Мірошниченко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply