Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

«Свободівців» дозволили називати фашистами

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

«Свободівців» дозволили називати фашистами

Печерський районний суд міста Києва 14 жовтня відмовився зобов’язати «реґіоналів» Олександра Єфремова, Інну Богословську та комуніста Петра Симоненка спростувати свої звинувачення у фашизмі депутатів від ВО «Свобода». «Справу ми програли, на жаль… Але вже вирішили подавати апеляцію», — повідомили в партії.

У зв’язку з тим, що рішення було ухвалене судом не так давно й мотивувальної частини постанови юристи «Свободи» поки що не мають, вони не змогли повідомити жодних подробиць судового розгляду та причини програшу справи в партії.
Раніше Печерський райсуд кілька разів відкладав засідання із цієї справи через неявку відповідачів. У квітні ц. р. «Свобода» подала позов у суд із проханням визнати незаконними обвинувачення Єфремова, Симоненка та Богословської у фашизмі членів партії. Олег Тягнибок, голова фракції «Свобода» у Верховній Раді, просив голову парламенту Володимира Рибака розібратися з образами на адресу «Свободи» з боку депутатів від Партії реґіонів (ПР), зокрема з обвинуваченнями у фашизмі. Починаючи з 19 березня ц. р. депутати від ПР під час виступу представників від «Свободи» на засіданнях Ради скандували: «Фашисти!»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply