Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Mar. 22, 2019

Судді відмовилися розглядати позов про заборону КПУ

Автор:

|

Лютий 19, 2015

|

Рубрика:

Судді відмовилися розглядати позов про заборону КПУ

Київський окружний адміністративний суд

Увесь склад Київського окружного адміністративного суду 18 лютого ц. р. відмовився від розгляду справи про заборону діяльності Комуністичної партії України (КПУ) у зв’язку з обшуком у кабінеті судді, який веде цю справу.

Так, Валерій Кузьменко заявив про самовідвід у зв’язку з тим, що в його кабінеті працівники прокуратури та правоохоронних органів провели обшук і вилучили комп’ютер із робочими матеріалами, в т. ч. щодо цієї справи. За його словами, обшук було зроблено на підставі ухвали Шевченківського районного суду Чернівців.
Суддя Кузьменко повідомив, що розцінює обшук як тиск на суд, і поінформував, що всі судді Київського окружного адміністративного суду подали заяви про самовідвід щодо цієї справи.
Водночас будівлю Окружного адміністративного суду Києва пікетувало близько 20 представників КПУ і стільки ж представників Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Прихильники КПУ тримали гасло «Ні війні!» і час від часу скандували його, а ті, хто підтримував «Свободу», вишикувалися вздовж паркану біля будівлі суду з лозунгами «Червона чума — терор і тюрма».
Прихильників обох політичних сил розділяв ланцюг із правоохоронців. Також співробітники правоохоронних органів охороняли будівлю суду та прилеглу територію. Як писав «Міст», позов про заборону КПУ був поданий ще в липні 2014 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...