Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Суд не скасував «поправки Кличка»

Автор:

|

Січень 16, 2014

|

Рубрика:

Суд не скасував «поправки Кличка»

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) постановив залишити чинним рішення Верховної Ради України (ВРУ) щодо голосування за зміни до Податкового кодексу стосовно так званої поправки Кличка. У своїй ухвалі від 10 січня ц. р. ВАСУ відмовив Віталію Кличку в позові до ВРУ та президента України про визнання дій і бездіяльності протиправними.

Таким чином, як зазначають експерти, лідер партії УДАР фактично позбувся права брати участь у президентській кампанії 2015 року, оскільки в переліку вимог до кандидата в президенти є пункт про проживання в Україні протягом десяти останніх років перед днем виборів.
Нагадаємо, що 8 листопада 2013-го Віктор Янукович підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків і вдосконалення деяких положень». Найсуперечливішою виявилася поправка народного депутата Ігоря Бриченка (фракція «Батьківщина»), яка була врахована в остаточній редакції прийнятого документа. Поправка встановлює, що особа, котра має право проживання на території іноземної держави, не вважається такою в Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply