Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 6, 2019

Список санкцій розширили

Автор:

|

Вересень 10, 2015

|

Рубрика:

Список санкцій розширили

Санкції

На своєму засіданні 2 вересня РНБО підтримала пропозиції Кабінету міністрів і Служби безпеки України (СБУ) та вирішила розширити перелік юридичних і фізичних осіб РФ та інших країн, щодо яких застосовуються санкції. «Ці особи здійснюють терористичну діяльність, беруть участь у фінансуванні тероризму чи надають іншу підтримку цій злочинній діяльності, а також у порушення норм міжнародного права підтримують анексію Росією частини території України», — повідомила прес-служба РНБО.
У повідомленні наголошується на тому, що це рішення відомства зумовлене необхідністю ефективного реагування на тривалу збройну аґресію РФ проти України, сприяння та фінансування нею терористичної діяльності, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території України, чисельних людських жертв, спричинило реальні та потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці та суверенітету України.
«Кабінету міністрів України спільно з СБУ, Національним банком України та Генеральною прокуратурою України запропоновано забезпечити реалізацію та моніторинг ефективності застосування санкцій», — йдеться в заяві. Разом із тим у прес-службі РНБО не повідомили про те, щодо яких конкретно осіб будуть введені санкції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply