Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Спецоперація проти європейських політиків

Автор:

|

Січень 09, 2014

|

Рубрика:

Спецоперація проти європейських політиків

Зрив підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом (ЄС) розглядається російською дипломатією як важлива перемога, досягнута на шляху формування до 2015 року нового міждержавного об’єднання — Євразійського економічного союзу.
Наприкінці грудня 2013-го президенти Російської Федерації (РФ), Білорусі та Казахстану обговорили в Москві основні параметри цього об’єднання. Очікується, що, попри оптимістичні євроінтеграційні заяви Віктора Януковича, Миколи Азарова та Леоніда Кожари про збереження курсу на ЄС, належне місце в цьому союзі буде відведене співпраці з Україною, яка на практиці все більше робить ухил у євразійський бік.
На думку аналітиків, успіх у збиранні Росією колись утрачених радянських земель стане одним із ключових тезисів під час участі Володимира Путіна в черговій президентській кампанії 2018 року. А для цього треба не лише формально відновити вплив Росії на пострадянський простір, а й правильно цей акт оформити, при цьому надовго відбивши в Європи бажання нав’язувати євроінтеграційні проекти країнам пострадянського табору.
Аби президент РФ зміг 2018-го покласти в скриню власних політичних трофеїв відроджений і модернізований Радянський Союз, російським дипломатам іще доведеться докласти чимало зусиль. За оцінками інформаторів, близьких до брюссельських офісів найактивніших щодо України членів Європейського парламенту (ЄП), перед дипломатією та спеціальними службами Росії стоїть оперативне завдання: зібрати на всіх європейських політиків, які найактивніше просували Україну до Європейського Союзу, тематичні персональні файли.
Зібрана інформація буде використана для реалізації комплексної спеціальної операції з дискредитації тих європейських політиків, у першу чергу членів ЄП, які протягом останніх років активно допомагали Україні працювати на підписанням Угоди про асоціацію з ЄС.
У Москві вважають за необхідне «покарати» тих, хто активно тягне країни «Східного партнерства» в Євросоюз. Згідно з планами російської сторони, покарання має відбутися в публічний дискредитаційний спосіб. Це потрібне для максимального пониження рейтингу членів законодавчого органу Євросоюзу, оскільки, за задумом авторів спецоперації, скандали знизять шанси цих людей бути переобраними до ЄП 2014 року.
Брюссельські джерела вказують на те, що до списку тих, на кого росіяни збирають інформацію та відпрацьовують їх як «об’єкти для дискредитації», потрапили такі члени законодавчого органу Європейського Союзу: Лена Коларська-Бобінська (Польща), член групи від Європейської народної партії; Йоханнес Корнеліс ван Баален (Нідерланди), політична група «Альянс лібералів і демократів за Європу»; Павел Коваль (Польща), голова делегації Європарламенту до Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна»; Адріан Северін (Румунія), незалежний депутат; Ребека Гармс (Німеччина), Партія зелених; Елмар Брок (Німеччина), Європейська народна партія; Вернер Шульц (Німеччина), член Комітету зі закордонних справ ЄП від Партії зелених; Яцек Саріуш-Вольський (Польща); Марек Сівець (Польща); Сіїрі Овіїр (Естонія), член делегації Європарламенту зі зв’язків з Україною; Яцек Протасевич (Польща); Чарльз Теннок (Велика Британія); Крістіна Оюланд (Естонія).
Цілком імовірнно, що російською стороною відпрацьовуються також і інші члени законодавчого органу Європейського Союзу. Очікується, що активна фаза спеціальної операції розпочнеться на початку весни 2014 року.
Група глобальної розвідки Geostrategy
http://geostrategy.ua/node/669

Для інформації
Вибори до Європейського парламенту відбудуться в країнах-членах Європейського Союзу між 22 і 25 травня ц. р. Зазвичай вибори до законодавчого органу ЄС проводять улітку, однак цього річ їх перенесли на весну з метою забезпечення максимально великої явки виборців, а також із урахуванням того, що ЄП має бути укомплектований до липня ц. р, оскільки саме тоді має завершитися процедура виборів голови Європейської комісії та її складу. 2014-го ЄП буде обиратися увосьме починаючи з проведення 1979 року перших прямих виборів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply