Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 2, 2020

Спецоперація «Одеса-2: підрив півдня України»

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Спецоперація «Одеса-2: підрив півдня України»
Трагедія в Одесі 2 травня ц. р.

Трагедія в Одесі 2 травня ц. р.

Групі глобальної розвідки Geostrategy стало відомо про те, що Росія, використовуючи майданчики таких міжнародних організацій, як Організація Об’єднаних Націй (ООН), Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) та Рада Європи, приступила до реалізації спеціальної операції під назвою «Одеса-2: підрив півдня України».
Її суть — внесення на порядок денний трьох зазначених вище організацій питання про розслідування трагічних подій в Одесі, які сталася 2 травня ц. р. Це — перший крок, необхідний Росії, щоб винести трагедію в Одесі на високий міжнародний рівень. Після того, як це питання буде прописане — в будь-якій формі та конфігурації — в порядку денному будь-якої із вищеназваних міжнародних організацій, настане другий етап: звинувачення української влади в свідомому фізичному знищенні інакомислячих (проросійських) українських громадян, котрі проживають на півдні України.
Легко уявити, що після цього руйнівна риторика центральних російських телеканалів буде перенесена в зали засідань у Нью-Йорку, Відні, Женеві та Страсбурзі. Таким чином, російська пропаганда буде легітимізована на вищому міжнародному рівні. При цьому критика на адресу Росії, яка все ще чітко звучить під час засідань керівних органів ООН, ОБСЄ та Ради Європи, буде поступово виводитися в невигідне для України русло.
Замість російської військової аґресії в Донецьку та Луганську міжнародні організації можуть почати обговорення нібито убивчої політики офіційного Києва, спрямованої на фізичне усунення власних громадян. Таким чином, російська дипломатія досягне важливої ??стратегічної мети: через трагічні події в Одесі відволікти увагу міжнародного співтовариства від неприкритої російської ґгресії, яка підриває основи чинного світового порядку.
Аналітики також не виключать, що використаний механізм внесення так званого одеського питання на постійний порядок денний авторитетних міжнародних організацій сприятиме подальшому розхитуванню як української влади, так і Одеського реґіону загалом. Це дасть можливість розширити зону нестабільності до кордонів із невизнаним Придністров’ям, відкривши тим самим другу лінію фронту.
Такі дії повинні бути негайно припинені. Це може бути зроблено шляхом швидкого й транспарентного розслідування одеської трагедії за участю авторитетних міжнародних експертів, наприклад, тих, що представляють Раду Європи. Адже в рамках цієї міжнародної організації вже створено спеціальну панель, яка займається розслідуванням трагедії періоду Євромайдану. Цю групу, до речі, очолює авторитетний британець Ніколас Братц, колишній суддя Європейського суду з прав людини. Панель під головуванням п. Братца могла б зайнятися розслідуванням подій в Одесі, зігравши на випередження.
Одночасно Україні необхідно запустити низку широкомасштабних проектів, спрямованих на збір інформації про причетність Росії до війни в Донецькій і Луганській областях. Цю інформацію необхідно максимально широко представити на рівні міжнародних організацій, адже вона, безумовно, викличе дуже високий інтерес у міжнародної спільноти. Результати проектів можуть бути також передані українській діаспорі за кордоном, яка зможе їх використовувати з антипутінською метою. Найкращий засіб захисту у війні з російським режимом — напад на нього.
Крім того, потрібно навчитися бити по болючих для Кремля точках, таких як демократія, стан громадянського суспільства в Росії, погіршення ситуації з правами людини та демократією в окупованому Криму. Ці теми мають постійно звучати на майданчиках міжнародних організацій, членом яких є Росія. Тільки створення фронту постійної напруги з часом розхитає й сам російський режим, привівши до його колапсу.
Група глобальної розвідки Geostrategy
http://geostrategy.ua/node/873

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply