Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Скільки платять за активістів?

Автор:

|

Січень 30, 2014

|

Рубрика:

Скільки платять за активістів?

У центрі Києва, на вул. Грушевського, 27 січня ц. р. правоохоронці провели екскурсію для послів іноземних держав в Україні. Представники 14 посольств мали змогу побачити позиції міліції, «Беркуту», чим вони озброєні та в яких умовах перебувають. 

Представники правоохоронних органів, своєю чергою, поскаржилися на важкі умови, на холод і запевнили дипломатів, що не використовують вогнепальної зброї, а користуються лише тими спецзасобами, які дозволено законом.
«Нам видають гумові боєприпаси. І не хочемо ризикувати, щоби потім сказали, що ми щось порушили, не дай Боже, когось убили із цієї зброї. Є штатні боєприпаси, вони – досить ефективні, тож нам достатньо цих патронів», — запевнив прибулих працівник «Беркуту», котрий приховував обличчя за маскою.
Водночас, щодо боєприпасів і снайперів, котрі ціляться людей, журналісти поспілкувалися з Юрієм Луценком. Екс-міністр внутрішніх справ розповів, що в мітинґарів стріляють не росіяни, а «свої» – беркутівці, — за що отримують чималі гонорари.
«Мені, як екс-міністру, надзвичайно важко про це казати, але «Беркут» справді перетворили за ці три роки на реальне «СС-Беркут». Вони справді отримують у день по 500 USD за стояння й 1. тис. USD – за снайперську роботу проти своїх людей. Вони справді отримують по 3 тис. USD за кожного впіманого революціонера», — заявив п. Луценко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply