Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Швейцарія заморожує гроші Януковича

Автор:

|

Квітень 03, 2014

|

Рубрика:

Швейцарія заморожує гроші Януковича

Уряд Швейцарської конфедерації засудив анексію Криму Російською Федерацією (РФ). Федеральна рада держави врахувала санкції, застосовані Євросоюзом і США щодо Росії, і постановила вжити всіх необхідних заходів для запобігання можливості РФ обійти ці санкції за допомогою нейтральної Швейцарії. 

«При збереженні політичної нейтральності та діалогу з усіма сторонами швейцарська влада вирішила заморозити будь-які можливі активи колишнього українського президента та його оточення у Швейцарії, зупинити експорт військових матеріалів до РФ, переглянути питання про проведення перемовин щодо угоди про вільну торгівлю з Росією й тимчасово зупинити програму підготовки кадрів для російських військових», — ідеться в повідомленні швейцарського уряду.
Разом із тим, Федеральна рада Швейцарії засудила порушення національного та міжнародного права, які мали місце в результаті референдуму в Криму, проведеного 16 березня ц. р., які, на думку швейцарського уряду, ішли врозріз із чинною Конституцією України.
«Анексія Криму Росією суперечить міжнародному праву загалом і принципом територіальної цілісності держав зокрема. Цією дією, що суперечить також Гельсінкській угоді, РФ порушила свої міжнародні зобов’язання в межах низки двосторонніх і багатосторонніх договорів», — зазначили в прес-службі Федеральної ради Швейцарії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply