Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 17, 2018

«Шовковий шлях» в обхід РФ

Автор:

|

Січень 14, 2016

|

Рубрика:

«Шовковий шлях» в обхід РФ

«Шовковий шлях»

15 січня з Чорноморська вирушить демонстраційний рейс контейнерного поїзду за маршрутом Україна — Грузія — Азербайджан — Казахстан — Китай. «Цей маршрут є новим напрямком «Шовкового шляху» й альтернативою, яка дозволить переспрямувати вантажопотоки у східному напрямку в обхід території Російської Федерації (РФ). Він передбачає паромні переправи Чорного та Каспійських морів і має стати конкурентним порівняно з традиційним сухопутним маршрутом», — повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.
У відомстві зазначили, що можливості проекту Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту були презентовані потенційним відправникам ще 16 листопада 2015-го на роуд-шоу та 3 грудня 2015 року на Міжнародному форумі «З’єднуючи Європу й Азію: новий погляд на формування системи трансконтинентальних маршрутів» (м. Одеса).
«Для запуску контейнерного поїзда були узгоджені технологія, прискорені терміни доставки, тарифні умови, визначені оператори. Демонстраційний рейс стане відкриттям альтернативного шляху доставки вантажів із України до країн Середньої Азії. Орієнтовний склад контейнерного поїзду становитиме 20 вагонів», — повідомили в міністерстві.
Також наголошується, що на тлі зупинки Росією транзиту товарів через свою територію, Мінінфраструктури спільно з «Укрзалізницею» продовжать працювати над створенням альтернатив для переспрямування вантажопотоків у східному напрямку.
В обхід РФ уже запрацював транс-азійсько-кавказький транспортний коридор «Новий шовковий шлях». Зокрема, 13 грудня 2015 року з Китаю в Грузію цим маршрутом прибув перший транзитний контейнерний поїзд.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...