Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

Саакашвілі — головний радник із реформ

Автор:

|

Лютий 19, 2015

|

Рубрика:

Саакашвілі — головний радник із реформ

Михайло Саакашвілі

Петро Порошенко своїм указом заснував Консультативну міжнародну раду реформ, головою якої призначив Михайла Саакашвілі, колишнього президента Грузії та радника глави української держави. «Утворити Консультативну міжнародну раду реформ як консультативний орган при Президентові України, основним завданням якого є надання пропозицій і рекомендацій щодо здійснення в Україні реформ на основі найкращого міжнародного досвіду», — ідеться в тексті документа.

Консультативна міжнародна рада реформ створюється «з метою залучення до впровадження реформ в Україні провідних іноземних діячів, котрі мають визнаний у світі найкращий практичний досвід із реформування у відповідних сферах». А п. Саакашвілі доручено «внести пропозиції щодо формування персонального складу Ради та проект Положення про консультативну міжнародну раду реформ».
Разом із тим, голова адміністрації Президента України має забезпечити підготовку та подати в установленому порядку пропозиції про внесення змін до актів президента України, що випливають із цього указу. Крім того, Порошенко призначив Михайла Саакашвілі своїм позаштатним радником. Про це йдеться в указі, оприлюдненому на сайті глави української держави 13 лютого. Нагадаємо, Михайло Саакашвілі — президент Грузії у 2004-2007 і 2008-2013 рр.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...