Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Румунія — про асоціацію між Україною та ЄС

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

Румунія — про асоціацію між Україною та ЄС

Адріан Северин, депутат Європейського парламенту (Румунія), заявив: «Я не маю права говорити від імені президента країни чи членів уряду, але, як мені відомо, Румунія підтримує підписання й ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом (ЄС) без виконання з боку України будь-яких додаткових умов. Я особисто працював над цією позицією Румунії та не раз доводив свою думку до відома тих представників влади в моїй країні, які ухвалюють політичні рішення. Вони її підтримують і поділяють. Проте треба брати до уваги те внутрішньополітичне протистояння, яке триває наразі в Румунії. Мене не здивує, якщо ця позиція буде змінена. Проте зараз офіційний Бухарест дотримується думки, що Угода про асоціацію між Україною та ЄС повинна бути підписана й ратифікована якомога швидше. Тобто 2013 року.
Якщо ми завершили роботу над цим документом, то це означає, що все необхідне вже в ньому зафіксовано. Навіщо висувати додаткові умови, які виходять поза рамки Угоди? Усе дуже просто: або угода є, або її немає. Якщо вона є, підпишімо її, ратифікуймо та почнімо втілювати в життя якнайшвидше. Якщо щось залишилося невирішеним, треба провести перемовини та внести додаткові пункти в угоду, а вже після цього її підписувати.
Не розумію, як так сталося: ми працювали над документом про Асоціацію з Україною, дійшли згоди з усіх пунктів, а тепер кажемо: «Якщо хочете підписати угоду та ратифікувати, треба виконати ще кілька умов». На мою думку, такий підхід є нераціональним і абсолютно непродуктивним. Ні про які додаткові чи паралельні вимоги підписання й ратифікації, окрім тих, які вже закладено в тексті угоди, не може йти мови!
Натомість, ми повинні привітати одне одного, що нарешті завершили роботу над цим документом, оскільки нам удалося дійти згоди з багатьох складних питань. Усі визнають: ось вона, ця угода, узгоджений, готовий текст, і ми можемо дати йому життя, користуватися всіма його плодами. Навіщо ж ми самі себе зупиняємо, висуваючи якісь дивні вимоги чи умови, котрі не входять до тексту документа, але які треба виконати для того, щоб угода була підписана.»
Група глобальної розвідки Geostrategy
http://geostrategy.ua/node/399

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...