Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Росія поверне Крим у жовтні?

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

Росія поверне Крим у жовтні?
Залежність Криму від України

Залежність Криму від України

Перемовини щодо деескалації конфлікту на українському сході мають відбуватися за участю країн – учасниць Будапештського меморандуму, які гарантували Україні безпеку та мир в обмін на відмову від ядерної зброї. Таку думку висловив політичний аналітик Павло Нусс. За його словами, участь у перемовинах мають узяти США, Велика Британія й Україна в особі Президента Порошенка з одного боку й Російська Федерація (РФ) та політичні лідери сепаратистів, які реально впливають на терористичні угрупування ДНР та ЛНР, – з іншого.

«Представники Путіна захищають інтереси суто Росії та Кремля, тому присутність уповноваженого перемовника від організації ДНР і ЛНР знизить напругу й, можливо, стримає бойовиків від прямих дій. На моє переконання, тільки в такому широкому та легітимному контакті можна досягти миру та консолідованого рішення, і тільки з такими учасниками домовленість буде виконуватися сторонами, і терористичні організації також підкоряться рішенню, адже інший вибір для них буде мати смертельний характер», — сказав експерт.
Політичний аналітик радить Адміністрації Президента України розглянути це питання та переформатувати перемовини в ширший формат. «Україна має якнайшвидше знайти політичне вирішення проблеми сходу та перейти до іншого плану щодо деокупації інших тимчасово окупованих територій. На моє переконання, Сполучені Штати задіють механізм, який забезпечить деокупацію Автономної Республіки Крим і виведення регулярних військ РФ із півострова», — каже п. Нусс.
На його переконання Путін остерігається санкцій, які суттєво вплинуть на економічний і соціальний розвиток його країни й, відповідно, на політичну стабільність Росії, унаслідок чого режим Путіна буде повалено. «Вже у вересні питання повернення Криму під юрисдикцію офіційного Києва буде обговорюватись у міжнародних інституціях. Ініціаторами обговорення будуть Адміністрації Президентів України та США. Термін вирішення проблеми залежить від позиції Євросоюзу та союзників РФ в енергетичній і політичній галузях, таких як Німеччина, Франція й Італія, і вже у жовтні-листопаді ц. р. автономія може бути деокупована. Вирішальною позицією місцевих мешканців півострова стане по завершенні туристичного сезону, після якого вони висловлять небажання деградувати в складі Росії, бо з відомих причин туристичний бізнес як основний цьогоріч зазнав краху. Крим повернеться додому», — наголосив Павло Нусс.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply