Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Росія перевищила присутність у Криму

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Росія перевищила присутність у Криму

Ключовим питанням для Чорноморського флоту (ЧФ) РФ зараз є угода за кількістю особового складу морської піхоти, оскільки в Криму російської морської піхоти зараз більше, ніж передбачено договором про базування ЧФ РФ. Про це повідомив Дмитро Штибліков, директор міжнародних програм Центру «Номос» – української неурядової аналітичної організації.

Експерт зазначив, що в контексті підвищення боєготовності підрозділів російського ЧФ, що дислокується в Криму, питання модернізації кораблів не є зараз головним. «Для Росії сьогодні дуже важливими є угоди за кількістю особового складу морської піхоти на території України з переміщення військ поза межі гарнізонів. Це – ті речі, які впливають на боєготовність і безпосередньо порушують раніше підписані угоди з Україною», — запевняє експерт.
Так, згідно з додатком № 2 до угоди про параметри поділу ЧФ РФ, загальна кількість особового складу морської піхоти й особового складу морської авіації наземного базування не повинна перевищувати 1 987 осіб. Тим часом, як стверджує п. Штибліков, зараз «це число значно перевищене, хоча той факт і не афішується російською стороною».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...