Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Росія хоче переселяти українців до Сибіру

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Росія хоче переселяти українців до Сибіру

Антон Бредихін, секретар Ростовського реґіонального відділення «Российский социально-консервативный союз» партії «Единая Россия» запропонував після ймовірного вступу України в Митний Союз переселити 7 млн українців до Сибіру з метою створення «демографічного кордону проти китайського напливу». Про це п. Бредіхін заявив під час «круглого столу» «Євразійський Союз: утопія чи реальність?» у Південному федеральному університеті (Ростов-на-Дону). Він, зокрема, представив проект комплексного аналізу регулювання міґраційних потоків у Сибір і на Далекий Схід «Єрмак 2.0».

«Говоритиму коротко: базова суть питання полягає у створенні сприятливої основи для міґрації (спочатку – трудової) на територію північного Сибіру 7 млн ??українців, в основному, зі західної частини країни, на південь Сибіру й Забайкалля – 3,5 млн кавказців, і дисперсного розселення шляхом переспрямування міґраційних потоків із центральної Росії в Зауралля 5 млн таджиків і киргизів. Лише так, за тенденції скорочення населення Сибіру, ми можемо створити перший демографічний кордон проти китайського напливу», — запевняє Антон Бредихін. За його словами, обравши шлях на об’єднання з іншими країнами, Російська Федерація (РФ) забуває про те, що російське Зауралля надалі залишається малонаселеним. Це, на думку посадовця, і є зворотним боком медалі інтеграції.
Як він зазначив, у Сибіру Росія стикається з Китаєм, який планомірно й точково керує своєю діаспорою — хуацяо, чисельність якої в Росії збільшується щодня. Разом із тим, говорячи про необхідність заселення цієї частини Росії, Антон Бредихін нічого не сказав про потребу в переїзді самих росіян у ці малозаселені реґіони РФ.
У Міністерстві закордонних справ (МЗС) України обурилися заявою представника партії «Единая Россия» про бажання переселити 7 млн українців до Сибіру. Як заявив Олег Волошин, директор департаменту інформаційної політики МЗС, у відомстві не мають наміру надавати особливого значення заявам Антона Бредіхіна, координатора руху «Донбас за Євразійський Союз». «Не хотілося би надавати надто великого значення висловлюванням якогось товариша Бредіхіна, проте, загалом, ми виходимо з того, що український народ — досить сильний і мудрий, аби не стати матеріалом для вирішення демографічних проблем РФ у Сибіру», — наголосив п. Волошин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...