Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

Російському послу — ноту протесту

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Російському  послу —  ноту протесту

Під час зустрічі з київськими викладачами російської мови 27 серпня 2012 року Михайло Зурабов (на фото), посол Російської Федерації (РФ) в Україні, заявив, що після набуття в Україні чинності законом про мови Росія активізує підтримку використання в українській освіті російської мови. Таким чином, сказав він, РФ активно допомагатиме «вирішенню проблем» в українській державі.

Про це у своєму депутатському зверненні до Костянтина Грищенка, міністра закордонних справ України, повідомив Іван Стойко, народний депутат і голова підкомітету з питань інформаційної безпеки Комітету Верховної Ради України (ВРУ) з питань національної безпеки й оборони. Він зазначив: «Я обурений діями та висловлюваннями посла РФ в Україні — це не що інше, як продовження практики втручання РФ у внутрішні справи нашої держави. Адже місія іноземних дипломатів — доносити інформацію про свою країну та можливості співпраці з нею».

«У зв’язку з цим звертаюся до Вас, шановний Костянтине Івановичу, із проханням висловити ноту протесту послу РФ в Україні Михайлу Зурабову й застерегти від подальших подібних висловлювань, а також від коментування історії та мовної політики України», — ідеться в депутатському зверненні п. Стойка. Про вжиті заходи нардеп просить інформувати його за порядком, визначеним законодавством.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...