Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 17, 2018

Російські товари заборонені до ввезення

Автор:

|

Січень 14, 2016

|

Рубрика:

Російські товари заборонені до ввезення

Санкції

Кабінет міністрів України з 10 січня ц. р. заборонив ввезення в Україну російських товарів. Заборона діятиме до 5 серпня 2016-го, або до скасування заборони ввезення на митну територію РФ товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини, що походять із України.
До переліку російських товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, потрапили: м’ясо та субпродукти великої рогатої худоби, свиней, птиці, риба та ракоподібні, молюски й інші водяні безхребетні, молоко, вершки, кефір, сири плавлені, кава смажена з кофеїном, чай чорний, кондитерські вироби з цукру без вмісту какао, шоколад, шоколадні цукерки, продукти дитячого харчування, хлібобулочні, борошняні вироби, продукти для приготування соусів і готові соуси, пиво з солоду, горілка, корм для собак або котів, сигарети з фільтром, засоби для миття шкіри, гербіциди, засоби, що запобігають проростанню паростків та регулятори росту рослин, обладнання для залізниць або трамвайних колій, дизель-електричні локомотиви тощо.
Нагадаємо, що з 1 січня ц. р. Росія заборонила ввезення на свою митну територію українських товарів. Відповідну постанову Дмитро Медведєв, прем’єр-міністр РФ, підписав 21 грудня 2015-го. Заборона запроваджена до 5 серпня ц. р.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...