Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Резолюція щодо Тимошенко

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

Резолюція щодо Тимошенко

Сенат США закликав українську владу звільнити екс-прем’єра Юлію Тимошенко та вирішити, таким чином, одну з головних умов підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом (ЄС). Відповідну резолюцію верхня палата Конґресу США ухвала 18 листопада. Автор документа — Річард Дурбін.

У резолюції сенат, зокрема, просить уряд України випустити п. Тимошенко з в’язниці, спираючись на рішення Європейського суду з прав людини, ухвалене у квітні ц. р. Окрім того, ЄС, на думку представників верхньої палати, має зробити звільнення екс-прем’єра України важливою умовою підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом на саміті «Східного партнерства» в Литві. У документі також висловлено сподівання, що в майбутньому Україна матиме тісніші зв’язки з Європою, США й іншими державами в співтоваристві демократичних країн.
Сенат також занепокоєний і невдоволений тим, що вибіркове та політично мотивоване ув’язнення Юлії Тимошенко без потреби відволікає увагу від міцних зв’язків України з Європою, США й об’єднання демократичних країн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...