Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Ремонт альтанки Віктора Януковича коштує чверть мільйона гривень

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Ремонт альтанки Віктора Януковича коштує чверть мільйона гривень

Альтанку на карпатській дачі Віктора Януковича відремонтують за 24 млн грн. Головне управління реґіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської обласної державної адміністрації уклало угоду з підприємством «УНР ПІБ» на реконструкцію павільйону з альтанкою на прибудинковій території гуцульського будинку резиденції «Синьогора» в с. Гуті на Івано-Франківщині.

Вартість угоди склала 23,99 млн грн (трохи менше за 3 млн USD). Роботи фінансуються з держбюджету, а завершитися вони мають до кінця грудня ц. р. Про те, що саме робитимуть з альтанкою, не відомо, оскільки технічне завдання на сайті «Вісника державних закупівель» відсутнє.
Тендер провели за неконкурентною процедурою «закупівля в одного учасника», пославшись на необхідність «уникнення негативних наслідків, пов’язаних із невиконанням доручень уряду та реалізації державних програм, передбачених для будівництва, реконструкції, проведення проектних і ремонтних робіт на пріоритетних об’єктах державного й реґіонального значення».
Неможливість витрачати час на проведення відкритих торгів також пояснюють настанням холодів, які ускладнюють будівельні роботи. Київська компанія «УНР ПІБ» Андрія Бондарця та Володимира Простітова була обрана генпідрядником розбудови «Синьогори» в серпні 2011 року. Від того часу фірма зі статутним капіталом 34 тис. грн отримала підряди на суму 157,13 млн грн. Загалом за один рік у розбудову «Синьогори» вкладено вже 235,15 млн грн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply