Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Прапор УПА зарахували до неонацистської символіки

Автор:

|

Листопад 14, 2013

|

Рубрика:

Прапор УПА зарахували до неонацистської символіки

Працівники управління Міністерства внутрішніх справ (МВС) у Донецькій області притягнули до відповідальності вболівальника харківського «Металіста», який під час матчу в Донецьку вивісив чорно-червоний прапор українських націоналістів. За даними МВС, на стадіоні «Металург», де зустрічалися донецький «Металург» і харківський «Металіст», були присутні 1,5 тис. глядачів. Підтримати свою команду з Харкова прибуло близько 140 гостей.

У міліції зазначили, що на трибуні арени було зафіксовано «факт використання неонацистської символіки». «Під час другого тайму один із фанатів демонстративно, для загального огляду, вивісив чорно-червоний прапор українських націоналістів, який у списку ФІФА належить до заборонених», — ідеться в повідомленні правоохоронного органу.
Футбольного фаната затримали стюарди та працівники міліції. Щодо харків’янина було складено адміністративний протокол за статтею «дрібне хуліганство». Зазначимо, що українські футбольні фанати проводять спільну акцію, спрямовану проти заборони прапора УПА. Кілька турів поспіль прихильники різних команд вивішують на стадіонах червоно-чорні прапори.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply