Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Посол України вручив вірчі грамоти генерал–губернатору

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Посол України вручив вірчі грамоти генерал–губернатору

Надзвичайний і Повноважний посол України в Канаді Вадим Пристайко 13 грудня ц. р. вручив вірчі грамоти генерал-губернатору Канади Девідові Джонстону. На церемонії вручення вірчих грамот п. Джонстон зазначив, що його країна стала першою західною державою, яка визнала незалежність України. Він також зробив наголос на тому, що в Канаді вже понад 120 років проживає більш ніж мільйонна українська громада.
Під час особистої зустрічі посла з генерал-губернатором, на якій був присутній представник Міністерства закордонних справ Канади, було обговорено основні напрями взаємодії між Україною та Канадою, у тому числі у сфері спільної боротьби із сучасними викликами: міжнародним тероризмом, розповсюдженням зброї масового ураження, глобальним дефіцитом продовольства. Сторони домовилися співпрацювати в питаннях розвитку демократії, захисту прав людини, розвивати торговельно-економічні, освітні, культурні та міжреґіональні зв’язки.
Цього ж дня відбулася врочиста церемонія підняття Державного прапора України над резиденцією посла України в Канаді. Привітати пана амбасадора та його родину з важливою подією прийшли дипломати посольства, представники української громади Канади, зокрема президент Конгресу українців Канади Павло Ґрод і його виконавчий директор Тарас Залуський.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...