Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Порошенко звітував про виконану за рік роботу

Автор:

|

Червень 11, 2015

|

Рубрика:

Порошенко звітував про виконану за рік роботу

Петро Порошенко

Президент України 4 червня виступив у парламенті зі щорічним посланням до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище України. Підбиваючи підсумки подій останнього року, Петро Порошенко наголосив на тому, що всім смертям наперекір українська нація зберегла Україну.
Однак він визнав і свої помилки. «У мене часто питають, чи задоволений я роботою уряду. Ні. Чи задоволений я роботою Верховної Ради? Ні. Скажу більше: я не задоволений і своєю роботою. Ніхто мене не критикує більше, ніж я сам», — зазначив Президент і закликав органи влади потроїти зусилля, адже народ невдоволений їхньою роботою.
А наступного дня п. Порошенко дав велику прес-конференцію за підсумками першого року на посаді глави держави. Загалом, він повторив основні тези свого виступу у Верховній Раді. Після цього Президент опублікував відеозвіт з підсумками виконаної за перший рік своєї каденції. Відео під назвою «Рік, що змінив Україну» він розмістив у Facebook. На кадрах показано найяскравіші моменти президентства п. Порошенка: підписання Асоціації з Європейським Союзом (ЄС), досягнення українських військових у війні в Донбасі, а також соціальну роботу Президента.
Нагадаємо, що 25 травня виповнився рівно рік, як Петра Порошенка обрали главою України. Торік цього дня відбулися позачергові президентські вибори, участь в яких взяли 20 кандидатів. Інавгурація Президента України відбулася 7 червня. Участь у церемонії взяли президент Польщі Броніслав Коморовський, Литви — Даля Грібаускайте, міністр закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтер, президент Євроради Герман ван Ромпей, генсекретар ОБСЄ Ламберто Заньєр та інші особи. Від США на інавгурацію прибула ціла делегація, яку очолив віце-президент США Джозеф Байден. А ось президента РФ Володимира Путіна на цій церемонії не було.
Однак за результатами нещодавнього опитування авторитетної організації Research & Branding Group, дії Петра Порошенка на посаді Президента України загалом схвалює лише 33 % українців, а не схвалюють — 58 %. У разі ж проведення президентських виборів за нього готові проголосувати всього 19,2 % респондентів.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply